Most alapvetően egész erősen az érettségire való felkészülésre koncentrálok. Németből emelt szinten szeretnék vizsgázni, és nem csak szeretnék, hanem fogok is. Szóval arra fektetem a legnagyobb hangsúlyt. Most kezdek csak hozzászokni, mekkora fába vágtam a fejszémet. Rengeteg tanulni való vár rám, mind szóban, mind írásban.
Az imént csináltam egy régebbi érettségit, levél és szóbeli nélkül 52%-os lett. Azért ez egész jó, ha hozzávesszük, hogy kicsi az esélye, hogy ezt a két vizsgarészt lenullázom.
De azért nem örülök nagyon előre, hiszen még ez volt az első olyan, amit úgy ki is számoltam, hogy hány százalék körül mozog. Lehet, hogy szerencse, lehet, hogy nem. Majd kiderül, ha már többet is össze tudok hasonlítani... :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése