Igazából már nem is tudom hányszor kezdtem bele a blogolásba, és valamilyen úton-módon mindig abbahagytam, különböző indokokkal, ami általában az időhiány volt.
Lehet, hogy most így, érettségi előtt van a legkevesebb időm, de mégis rászántam magam, mert úgy érzem, néha meg kell osztanom a gondolataimat, vagy éppenséggel élményeimet.
Nem arra a célra készül ez a blog, hogy a legbelsőbb érzéseimről, fájdalmaimról, vagy éppen a napjaim minden pillanatáról tudósítsak a világnak, hiszen ahhoz nem sok embernek van köze.
Azonban vannak olyan dolgok, amelyeket mások is érdekesnek, figyelemfelkeltőnek, vagy éppen elgondolkodtatónak tarthatnak. Éppen ezért fogok nektek rendszeres időközönként írni.
Mivel szeretek olvasni és filmet nézni, ezért gyakorta találkozhattok majd ezekhez kapcsolódó bejegyzésekkel, ha épp egy maradandó élménnyel gazdagodtam, és "érdemesnek tartom arra", hogy ti is megismerjétek, vagy véleményezzétek.
Remélem, ahogy haladunk előre, egyre több látogató, rendszeres olvasó téved majd ide, és hangot adnak majd arról, mit gondolnak.
Tudom, hogy millió és még annál is több ehhez hasonló blog jött már létre, de remélem, nem csak egy leszek a sok közül, hanem tényleg érdekesnek találjátok majd.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése