2013. február 20., szerda

PLL

PLL 3x20 - Hot Water
Most igazán büszke vagyok magamra, elkészítettem életem első feliratát a Pretty Little Liars új részéhez, és már fel is került.
Igazából kicsit bánt, hogy a németre szánt időmből vettem el ezt az egy-másfél órát, míg feliratot csináltam, de úgy érzem, megérte, mert legalább sokan örülnek neki! :)

2 megjegyzés:

  1. miért nem fehérrel csinálod? ebből a zöldből nem látni semmit, csak ha az ölemben van a laptop..

    VálaszTörlés
  2. Nem én égettem rá, én csak a feliratot csináltam, azt meg jegyzettömbben, szóval a színt nem én állítottam be.

    VálaszTörlés