Hihetetlenül rémes ez a nap, nagyon szét vagyok esve.
Nem elég, hogy rögtön egy kellemes veszekedéssel kezdhettem, még a legfontosabb, legjobb terveim is meghiúsultak.
Hihetetlen, hogy tegnap ilyenkor még mekkora lelkesedéssel vártam, hogy ma már a párommal lehessek, de hála a hóhelyzetnek ez még várat magára újabb egy hetet. Köszönöm, hóesés, köszönöm, időjárás.
Az valamennyire javítja a kedvem, hogy az ország a mai nap folyamán emberségből biztosan jelesre vizsgázott, hiszen a máskor folyamatos utálkozás, szidalmazás helyett csak segítségnyújtó szavakat hallhatunk/olvashatunk a legtöbb helyen.
Nagyon remélem, hogy nagyon hamar vége lesz ennek a helyzetnek, és valósak az időjárás-előrejelzések, miszerint holnap 0°C felé emelkedik a hőmérséklet, és hamar eltűnik ez a nagy mennyiségű hó... Mert ennyire már rég volt megbénulva az ország...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése