Nagyon rosszul érint az, hogy meghalt Bódi László Cipő, a Republic frontembere.
Nem mintha személyesen ismertem volna, ahhoz sajnos nem volt szerencsém, de mindig is hatással voltak rám a Republic számai, és előszeretettel hallgattam őket, nem egy koncerten is jártam...
Tudom, hogy naponta százezrek halnak meg úgy, hogy senki nem foglalkozik velük, és nem az én tisztem sajnálni a halálát, hiszen neki is voltak rokonai, közeli barátai, akiknek sokkal jobban fáj az elvesztése, de úgy gondolom, belőlünk, rajongókból is távozott így egy darab...
Sajnálom...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése