Hűha, annyira eszetlen vagyok. Megint kezdek beleesni a hibába, hogy úgy érzem, semmire nincs időm... pedig van, csak nem arra használom, amire kellene... Most is, körülbelül 3-4 órát vesztettem el, mert csak tologattam a tanulást... Két hónap, és érettségi, az pedig hihetetlenül közel van...
És én mindig mindent csak tologatok, halasztgatok. Nem mehet ez így tovább!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése