2013. február 19., kedd

A hajó megy tovább...


A hajó megy tovább. Új partok, új kikötők felé. Vár a jövő, várnak a tapasztalatok, örömök és persze a csalódások is. De hová teszed az újat, ha még mindig a régivel bíbelődsz?
Milyen igaz... Mi értelme van mindig a múlton rágódni? Közhelyes, de így van. Hiszen nem tudjuk megváltoztatni azt, ami már megtörtént. Inkább arra kellene törekednünk, hogy milyen legyen a jelenünk, vagy a jövőnk. Hiszen azon még alakíthatunk...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése