A hajó megy tovább. Új partok, új kikötők felé. Vár a jövő, várnak a tapasztalatok, örömök és persze a csalódások is. De hová teszed az újat, ha még mindig a régivel bíbelődsz?Milyen igaz... Mi értelme van mindig a múlton rágódni? Közhelyes, de így van. Hiszen nem tudjuk megváltoztatni azt, ami már megtörtént. Inkább arra kellene törekednünk, hogy milyen legyen a jelenünk, vagy a jövőnk. Hiszen azon még alakíthatunk...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése